Csongrád Kupa

Esemény típusa: 
Ranglista verseny
Dátum: 
2020. 09. 11 - 2020. 09. 13

A 2020. évi Endurance Magyar Bajnokság fordulója

Információk
Nevezési határidő: 
2020. 09. 09
Megye: 
Csongrád megye
Cím: 
Csongrád, Villan-tó

Rendező szervezet: 
Csongrádi Rádiós, Modellező és Technikai Sportegyesület
Kapcsolattartó neve: 
Kun Csaba
Berta András
Versenyeredmények: 
Versenyző neve: 
Tarr Tamás
Helyezés: 
1
Kategória: 
Endurance 3,5
Nemzetiség: 
Magyar
Eredmény: 
76 kör
Korosztály: 
Felnőtt
Versenyző neve: 
Berta András
Helyezés: 
2
Kategória: 
Endurance 3,5
Nemzetiség: 
Magyar
Eredmény: 
76 kör
Korosztály: 
Felnőtt
Versenyző neve: 
Gulyás Mihály
Helyezés: 
3
Kategória: 
Endurance 3,5
Nemzetiség: 
Magyar
Eredmény: 
62 kör
Korosztály: 
Felnőtt
Versenyző neve: 
Hőbe Szilveszter
Helyezés: 
4
Kategória: 
Endurance 3,5
Nemzetiség: 
Magyar
Eredmény: 
57 kör
Korosztály: 
Felnőtt
Versenyző neve: 
Csikós Ádám
Helyezés: 
5
Kategória: 
Endurance 3,5
Nemzetiség: 
Magyar
Eredmény: 
51 kör
Korosztály: 
Felnőtt
Versenyző neve: 
Berta András
Helyezés: 
1
Kategória: 
Endurance 7,5
Nemzetiség: 
Magyar
Eredmény: 
79 kör
Korosztály: 
Felnőtt
Versenyző neve: 
Rácz Balázs
Helyezés: 
2
Kategória: 
Endurance 7,5
Nemzetiség: 
Magyar
Eredmény: 
79 kör
Korosztály: 
Ifjúsági
Versenyző neve: 
Soós Vince
Helyezés: 
3
Kategória: 
Endurance 7,5
Nemzetiség: 
Magyar
Eredmény: 
75 kör
Korosztály: 
Felnőtt
Versenyző neve: 
Németh István
Helyezés: 
4
Kategória: 
Endurance 7,5
Nemzetiség: 
Magyar
Eredmény: 
64 kör
Korosztály: 
Felnőtt
Versenyző neve: 
Kiss Zsolt
Helyezés: 
5
Kategória: 
Endurance 7,5
Nemzetiség: 
Magyar
Eredmény: 
39 kör
Korosztály: 
Felnőtt
Versenyző neve: 
Bundi Sándor
Helyezés: 
1
Kategória: 
Endurance 15
Nemzetiség: 
Magyar
Eredmény: 
73 kör
Korosztály: 
Felnőtt
Versenyző neve: 
Spiller László
Helyezés: 
2
Kategória: 
Endurance 15
Nemzetiség: 
Magyar
Eredmény: 
73 kör
Korosztály: 
Felnőtt
Versenyző neve: 
Lekszikov Zsolt
Helyezés: 
3
Kategória: 
Endurance 15
Nemzetiség: 
Magyar
Eredmény: 
68 kör
Korosztály: 
Felnőtt
Versenyző neve: 
Jakab Krisztián
Helyezés: 
4
Kategória: 
Endurance 15
Nemzetiség: 
Magyar
Eredmény: 
65 kör
Korosztály: 
Felnőtt
Versenyző neve: 
Bezeczky Csaba
Helyezés: 
5
Kategória: 
Endurance 15
Nemzetiség: 
Magyar
Eredmény: 
61 kör
Korosztály: 
Felnőtt
Versenyző neve: 
Szénási Ernő
Helyezés: 
1
Kategória: 
Endurance 27
Nemzetiség: 
Magyar
Eredmény: 
81 kör
Korosztály: 
Felnőtt
Versenyző neve: 
Boros Zoltán
Helyezés: 
2
Kategória: 
Endurance 27
Nemzetiség: 
Magyar
Eredmény: 
76 kör
Korosztály: 
Felnőtt
Versenyző neve: 
Szénási Noémi
Helyezés: 
3
Kategória: 
Endurance 27
Nemzetiség: 
Magyar
Eredmény: 
72 kör
Korosztály: 
Felnőtt
Versenyző neve: 
Hőbe Szilveszter
Helyezés: 
4
Kategória: 
Endurance 27
Nemzetiség: 
Magyar
Eredmény: 
69 kör
Korosztály: 
Felnőtt
Versenyző neve: 
Kajtár Róbert
Helyezés: 
5
Kategória: 
Endurance 27
Nemzetiség: 
Magyar
Eredmény: 
66 kör
Korosztály: 
Felnőtt