F1-F3 Sebességi Hajók Országos Bajnoksága

Esemény típusa: 
Nemzeti bajnokság
Dátum: 
2019. 07. 13 - 2019. 07. 14

2019. évi Országos Hajómodell Bajnokság F1-F3 hajómodell osztályban.

 

Információk
Nevezési határidő: 
2019. 07. 01
Maximális létszám: 
100 versenyző
Megye: 
Somogy megye
Cím: 
8840 Csurgó Zis-tó

Rendező szervezet: 
Kaposvári Textiles Modellező Klub
Kapcsolattartó neve: 
Novics József
Parkolási információ: 

Versenyeredmények: 
Versenyző neve: 
Dusa András
Helyezés: 
1
Kategória: 
F1V 15
Nemzetiség: 
Magyar
Eredmény: 
13,2 mp
Korosztály: 
Felnőtt
Versenyző neve: 
Nagy Zoltán
Helyezés: 
5
Kategória: 
F1V 15
Nemzetiség: 
Magyar
Eredmény: 
15,0 mp
Korosztály: 
Felnőtt
Versenyző neve: 
Gulyás Mihály
Helyezés: 
2
Kategória: 
F1V 15
Nemzetiség: 
Magyar
Eredmény: 
14,0 mp
Korosztály: 
Felnőtt
Versenyző neve: 
Bertók István
Helyezés: 
3
Kategória: 
F1V 15
Nemzetiség: 
Magyar
Eredmény: 
14,3 mp
Korosztály: 
Felnőtt
Versenyző neve: 
Novics József
Helyezés: 
4
Kategória: 
F1V 15
Nemzetiség: 
Magyar
Eredmény: 
14,6 mp
Korosztály: 
Felnőtt
Versenyző neve: 
Mayer Imre
Helyezés: 
2
Kategória: 
F1V 3,5
Nemzetiség: 
Magyar
Eredmény: 
18,3 mp
Korosztály: 
Felnőtt
Versenyző neve: 
Dusa András
Helyezés: 
1
Kategória: 
F1V 3,5
Nemzetiség: 
Magyar
Eredmény: 
15,8 mp
Korosztály: 
Felnőtt
Versenyző neve: 
Nagy Zoltán
Helyezés: 
3
Kategória: 
F1V 3,5
Nemzetiség: 
Magyar
Eredmény: 
18,4 mp
Korosztály: 
Felnőtt
Versenyző neve: 
Gulyás Mihály
Helyezés: 
5
Kategória: 
F1V 3,5
Nemzetiség: 
Magyar
Eredmény: 
20,4 mp
Korosztály: 
Felnőtt
Versenyző neve: 
CSerpes Sándor
Helyezés: 
4
Kategória: 
F1V 3,5
Nemzetiség: 
Magyar
Eredmény: 
18,6 mp
Korosztály: 
Felnőtt
Versenyző neve: 
Bertók Kálmán
Helyezés: 
6
Kategória: 
F1V 3,5
Nemzetiség: 
Magyar
Eredmény: 
34,4 mp
Korosztály: 
Felnőtt
Versenyző neve: 
BArbér Máté
Helyezés: 
3
Kategória: 
F1E
Nemzetiség: 
Magyar
Eredmény: 
20,5 mp
Korosztály: 
Felnőtt
Versenyző neve: 
Tamasóczki Tamás
Helyezés: 
5
Kategória: 
F1E
Nemzetiség: 
Magyar
Eredmény: 
31,6 mp
Korosztály: 
Felnőtt
Versenyző neve: 
Cserpes Sándor
Helyezés: 
4
Kategória: 
F1E
Nemzetiség: 
Magyar
Eredmény: 
20,6 mp
Korosztály: 
Felnőtt
Versenyző neve: 
Novics József
Helyezés: 
1
Kategória: 
F1E
Nemzetiség: 
Magyar
Eredmény: 
11,4 mp
Korosztály: 
Felnőtt
Versenyző neve: 
Sajni Bercel
Helyezés: 
2
Kategória: 
F1E
Nemzetiség: 
Magyar
Eredmény: 
14,0 mp
Korosztály: 
Felnőtt
Versenyző neve: 
Cserpes Sándor
Helyezés: 
6
Kategória: 
F3E
Nemzetiség: 
Magyar
Eredmény: 
138,132 pont
Korosztály: 
Felnőtt
Versenyző neve: 
Bertók István
Helyezés: 
1
Kategória: 
F3E
Nemzetiség: 
Magyar
Eredmény: 
144,638 pont
Korosztály: 
Felnőtt
Versenyző neve: 
Barbér Máté
Helyezés: 
4
Kategória: 
F3E
Nemzetiség: 
Magyar
Eredmény: 
140,728 pont
Korosztály: 
Felnőtt
Versenyző neve: 
Kozári Gábor
Helyezés: 
2
Kategória: 
F3E
Nemzetiség: 
Magyar
Eredmény: 
143,720 pont
Korosztály: 
Felnőtt
Versenyző neve: 
Sajni Bercel
Helyezés: 
3
Kategória: 
F3E
Nemzetiség: 
Magyar
Eredmény: 
140,856 pont
Korosztály: 
Felnőtt
Versenyző neve: 
Tamasóczki Tamás
Helyezés: 
5
Kategória: 
F3E
Nemzetiség: 
Magyar
Eredmény: 
139,770 pont
Korosztály: 
Felnőtt