Kanizsa Kupa

Esemény típusa: 
Nemzetközi verseny
Dátum: 
2020. 08. 14 - 2020. 08. 16

A 2020. évi Endurance Magyar Bajnokság 2. fordulója, nemzetközi verseny

Információk
Nevezési határidő: 
2020. 08. 12
Megye: 
Zala megye
Cím: 
Nagykanizsa, Csónakázó-tó
Rendező szervezet: 
Canissa Modellező SE
Kapcsolattartó neve: 
Lekszikov Zsolt
Berta András
Versenyeredmények: 
Versenyző neve: 
Berta András
Helyezés: 
1
Kategória: 
Endurance 3,5
Nemzetiség: 
Magyar
Eredmény: 
77 kör
Korosztály: 
Felnőtt
Versenyző neve: 
Csikós Ádám
Helyezés: 
2
Kategória: 
Endurance 3,5
Nemzetiség: 
Magyar
Eredmény: 
66 kör
Korosztály: 
Felnőtt
Versenyző neve: 
Lubomir Szabados
Helyezés: 
3
Kategória: 
Endurance 3,5
Nemzetiség: 
Szlovák
Eredmény: 
49 kör
Korosztály: 
Felnőtt
Versenyző neve: 
Jozef Durda
Helyezés: 
4
Kategória: 
Endurance 3,5
Nemzetiség: 
Szlovák
Eredmény: 
48 kör
Korosztály: 
Felnőtt
Versenyző neve: 
Rácz Bence
Helyezés: 
5
Kategória: 
Endurance 3,5
Nemzetiség: 
Magyar
Eredmény: 
48 kör
Korosztály: 
Ifjúsági
Versenyző neve: 
Berta András
Helyezés: 
1
Kategória: 
Endurance 7,5
Nemzetiség: 
Magyar
Eredmény: 
85 kör
Korosztály: 
Felnőtt
Versenyző neve: 
Janez Melansek
Helyezés: 
2
Kategória: 
Endurance 7,5
Nemzetiség: 
Szlovén
Eredmény: 
79 kör
Korosztály: 
Felnőtt
Versenyző neve: 
Németh István
Helyezés: 
3
Kategória: 
Endurance 7,5
Nemzetiség: 
Magyar
Eredmény: 
75 kör
Korosztály: 
Felnőtt
Versenyző neve: 
Kiss Zsolt
Helyezés: 
4
Kategória: 
Endurance 7,5
Nemzetiség: 
Magyar
Eredmény: 
59 kör
Korosztály: 
Felnőtt
Versenyző neve: 
Rácz Balázs
Helyezés: 
5
Kategória: 
Endurance 7,5
Nemzetiség: 
Magyar
Eredmény: 
52 kör
Korosztály: 
Ifjúsági
Versenyző neve: 
Spiller László
Helyezés: 
1
Kategória: 
Endurance 15
Nemzetiség: 
Magyar
Eredmény: 
75 kör
Korosztály: 
Felnőtt
Versenyző neve: 
Helmut Schrammel
Helyezés: 
2
Kategória: 
Endurance 15
Nemzetiség: 
Osztrák
Eredmény: 
74 kör
Korosztály: 
Felnőtt
Versenyző neve: 
Jozef Durda
Helyezés: 
3
Kategória: 
Endurance 15
Nemzetiség: 
Szlovák
Eredmény: 
73 kör
Korosztály: 
Felnőtt
Versenyző neve: 
Bezeczky Csaba
Helyezés: 
4
Kategória: 
Endurance 15
Nemzetiség: 
Magyar
Eredmény: 
71 kör
Korosztály: 
Felnőtt
Versenyző neve: 
Christian Kucera
Helyezés: 
5
Kategória: 
Endurance 15
Nemzetiség: 
Osztrák
Eredmény: 
68 kör
Korosztály: 
Felnőtt
Versenyző neve: 
Szénási Ernő
Helyezés: 
1
Kategória: 
Endurance 27
Nemzetiség: 
Magyar
Eredmény: 
82 kör
Korosztály: 
Felnőtt
Versenyző neve: 
Rácz Zsolt
Helyezés: 
2
Kategória: 
Endurance 27
Nemzetiség: 
Magyar
Eredmény: 
80 kör
Korosztály: 
Felnőtt
Versenyző neve: 
Szénási Noémi
Helyezés: 
3
Kategória: 
Endurance 27
Nemzetiség: 
Magyar
Eredmény: 
73 kör
Korosztály: 
Felnőtt
Versenyző neve: 
Kiss Zsolt
Helyezés: 
4
Kategória: 
Endurance 27
Nemzetiség: 
Magyar
Eredmény: 
70 kör
Korosztály: 
Felnőtt
Versenyző neve: 
Rado Koban
Helyezés: 
5
Kategória: 
Endurance 27
Nemzetiség: 
Szlovén
Eredmény: 
54 kör
Korosztály: 
Felnőtt