Pentele Kupa

Esemény típusa: 
Ranglista verseny
Dátum: 
2020. 07. 17 - 2020. 07. 19

A 2020. évi Endurance Magyar Bajnokság 1. fordulója, nemzetközi verseny

Információk
Nevezési határidő: 
2020. 07. 15
Megye: 
Fejér megye
Cím: 
Nagyvenyim, Horgásztó

Rendező szervezet: 
Pentele Modellező Sport Egyesület
Kapcsolattartó neve: 
Szabad Zoltán
Berta András
Versenyeredmények: 
Versenyző neve: 
Berta András
Helyezés: 
1
Kategória: 
Endurance 3,5
Nemzetiség: 
Magyar
Eredmény: 
81 kör
Korosztály: 
Felnőtt
Versenyző neve: 
Scserbinyin Szergej
Helyezés: 
2
Kategória: 
Endurance 3,5
Nemzetiség: 
Magyar
Eredmény: 
64 kör
Korosztály: 
Felnőtt
Versenyző neve: 
Szabad Zoltán
Helyezés: 
3
Kategória: 
Endurance 3,5
Nemzetiség: 
Magyar
Eredmény: 
51 kör
Korosztály: 
Felnőtt
Versenyző neve: 
Berta András
Helyezés: 
1
Kategória: 
Endurance 7,5
Nemzetiség: 
Magyar
Eredmény: 
90 kör
Korosztály: 
Felnőtt
Versenyző neve: 
Németh István
Helyezés: 
2
Kategória: 
Endurance 7,5
Nemzetiség: 
Magyar
Eredmény: 
82 kör
Korosztály: 
Felnőtt
Versenyző neve: 
Janez Melansek
Helyezés: 
3
Kategória: 
Endurance 7,5
Nemzetiség: 
Szlovén
Eredmény: 
76 kör
Korosztály: 
Felnőtt
Versenyző neve: 
Bundi Sándor
Helyezés: 
1
Kategória: 
Endurance 15
Nemzetiség: 
Magyar
Eredmény: 
85 kör
Korosztály: 
Felnőtt
Versenyző neve: 
Spiller László
Helyezés: 
2
Kategória: 
Endurance 15
Nemzetiség: 
Magyar
Eredmény: 
67 kör
Korosztály: 
Felnőtt
Versenyző neve: 
Szabad Zoltán
Helyezés: 
3
Kategória: 
Endurance 15
Nemzetiség: 
Magyar
Eredmény: 
64 kör
Korosztály: 
Felnőtt
Versenyző neve: 
Kapócs Tibor
Helyezés: 
1
Kategória: 
Endurance 27
Nemzetiség: 
Magyar
Eredmény: 
82 kör
Korosztály: 
Felnőtt
Versenyző neve: 
Kiss Zsolt
Helyezés: 
2
Kategória: 
Endurance 27
Nemzetiség: 
Magyar
Eredmény: 
77 kör
Korosztály: 
Felnőtt
Versenyző neve: 
Rado Koban
Helyezés: 
3
Kategória: 
Endurance 27
Nemzetiség: 
Szlovén
Eredmény: 
75 kör
Korosztály: 
Felnőtt
Versenyző neve: 
Csikós Ádám
Helyezés: 
4
Kategória: 
Endurance 3,5
Nemzetiség: 
Magyar
Eredmény: 
47 kör
Korosztály: 
Felnőtt
Versenyző neve: 
Végh Sándor
Helyezés: 
5
Kategória: 
Endurance 3,5
Nemzetiség: 
Magyar
Eredmény: 
19 kör
Korosztály: 
Felnőtt
Versenyző neve: 
Szilágyi Csaba
Helyezés: 
4
Kategória: 
Endurance 7,5
Nemzetiség: 
Magyar
Eredmény: 
76 kör
Korosztály: 
Felnőtt
Versenyző neve: 
Kiss Zsolt
Helyezés: 
5
Kategória: 
Endurance 7,5
Nemzetiség: 
Magyar
Eredmény: 
72 kör
Korosztály: 
Felnőtt
Versenyző neve: 
Bezeczky Csaba
Helyezés: 
4
Kategória: 
Endurance 15
Nemzetiség: 
Magyar
Eredmény: 
29 kör
Korosztály: 
Felnőtt
Versenyző neve: 
Rácz Zsolt
Helyezés: 
4
Kategória: 
Endurance 27
Nemzetiség: 
Magyar
Eredmény: 
20 kör
Korosztály: 
Felnőtt