XIX. Bányász Kupa antik R/C repülőmodellek versenye

Esemény típusa: 
Nemzetközi verseny
Dátum: 
2020. 08. 30
Információk
Nevezési határidő: 
2020. 08. 26
Megye: 
Veszprém megye
Légtérigénylés állapota: 
Elfogadva
Cím: 
Várpalota-Bántapuszta

Rendező szervezet: 
Várpalotai Modellező TSE
Kapcsolattartó neve: 
Mórocz Péter
Melléklet: 
CsatolmányMéret
PDF ikon xix._banyasz_kupa_eredmenyek.pdf420.22 KB
Versenyeredmények: 
Versenyző neve: 
Németh Róbert
Helyezés: 
1
Kategória: 
OTVR
Nemzetiség: 
Magyar
Eredmény: 
661s
Korosztály: 
Felnőtt
Versenyző neve: 
Gelencsér Kálmán
Helyezés: 
2
Kategória: 
OTVR
Nemzetiség: 
Magyar
Eredmény: 
556s
Korosztály: 
Felnőtt
Versenyző neve: 
Brindzik László
Helyezés: 
3
Kategória: 
OTVR
Nemzetiség: 
Magyar
Eredmény: 
548s
Korosztály: 
Felnőtt
Versenyző neve: 
Labadics József
Helyezés: 
4
Kategória: 
OTVR
Nemzetiség: 
Magyar
Eredmény: 
538s
Korosztály: 
Felnőtt
Versenyző neve: 
Gál István
Helyezés: 
5
Kategória: 
OTVR
Nemzetiség: 
Magyar
Eredmény: 
508s
Korosztály: 
Felnőtt
Versenyző neve: 
Lukács Dániel
Helyezés: 
1
Kategória: 
Electric glider
Nemzetiség: 
Magyar
Eredmény: 
894s
Korosztály: 
Felnőtt
Versenyző neve: 
Török László
Helyezés: 
2
Kategória: 
Electric glider
Eredmény: 
889s
Versenyző neve: 
Szűts László
Helyezés: 
3
Kategória: 
Electric glider
Eredmény: 
807s
Versenyző neve: 
Péntek József
Helyezés: 
4
Kategória: 
Electric glider
Eredmény: 
578s
Versenyző neve: 
Labadics József
Helyezés: 
5
Kategória: 
Electric glider
Eredmény: 
469s
Versenyző neve: 
Mórocz Péter
Helyezés: 
1
Kategória: 
Elektroruber
Eredmény: 
1260s
Versenyző neve: 
Debreczeni Oszkár
Helyezés: 
2
Kategória: 
Elektroruber
Eredmény: 
1230s
Versenyző neve: 
Chripkó Ernő
Helyezés: 
3
Kategória: 
Elektroruber
Eredmény: 
1181s
Versenyző neve: 
Brenner Adrián
Helyezés: 
4
Kategória: 
Elektroruber
Eredmény: 
1134s
Versenyző neve: 
Lukács Dániel
Helyezés: 
5
Kategória: 
Elektroruber
Eredmény: 
1045s
Versenyző neve: 
Tóth Imre
Helyezés: 
1
Kategória: 
ELOT
Eredmény: 
1800s
Versenyző neve: 
Kornó István
Helyezés: 
2
Kategória: 
ELOT
Eredmény: 
1597s
Versenyző neve: 
Debreczeni Oszkár
Helyezés: 
3
Kategória: 
ELOT
Eredmény: 
1541s
Versenyző neve: 
Deák Ferenc
Helyezés: 
4
Kategória: 
ELOT
Eredmény: 
0s
Versenyző neve: 
Török László
Helyezés: 
1
Kategória: 
ALOT
Eredmény: 
1784s
Versenyző neve: 
Lukács Dániel
Helyezés: 
2
Kategória: 
ALOT
Eredmény: 
1599s
Versenyző neve: 
Labadics József
Helyezés: 
3
Kategória: 
ALOT
Eredmény: 
1248s
Versenyző neve: 
Kátai Péter
Helyezés: 
4
Kategória: 
ALOT
Eredmény: 
384s
Versenyző neve: 
Tóth Imre
Helyezés: 
5
Kategória: 
ALOT
Eredmény: 
0s
Versenyző neve: 
Lukács László
Helyezés: 
1
Kategória: 
TEXACO
Eredmény: 
1644s
Versenyző neve: 
Tóth Imre
Helyezés: 
2
Kategória: 
TEXACO
Eredmény: 
1149s
Versenyző neve: 
Ács József
Helyezés: 
3
Kategória: 
TEXACO
Eredmény: 
852s
Versenyző neve: 
Wadovich Zoltán
Helyezés: 
4
Kategória: 
TEXACO
Eredmény: 
0s